Logo

Nowe mieszkanie, 51,60 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.01

490 200 zł

9 500 zł /m²

Rata 2 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Namiarkowa

Będzin, ul. Namiarkowa 15D

SALON Z ANEKSEM25,94 m²SYPIALNIA12,74 m²ŁAZIENKA4,93 m²KORYTARZ7,99 m²OGRÓDEK40,70 m²
Wymiary mieszkania 51.6 m², A.01
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 0
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 1
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 2
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 51.6 m², A.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,60 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (40,70 m²)

Termin oddania:

Bud. A - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę