Logo

Nowe mieszkanie, 71,60 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/72

829 844 zł

11 590 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska 6b

4 pokoje, mieszkanie 71,60 m², piętro 4, oferta nr B/72, Osiedle Międzyleska, Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska 6b
SALON Z ANEKSEM22,83 m²SYPIALNIA14,44 m²SYPIALNIA10,88 m²SYPIALNIA10,68 m²ŁAZIENKA4,33 m²WC1,31 m²KORYTARZ6,97 m²BALKON3,32 m²
Wymiary mieszkania 71.6 m², B/72
Wirtualna makieta 3D mieszkania 71.6 m², B/72
B/113B/16B/17B/18B/19B/39B/40B/41B/42B/67B/68B/69B/70B/71B/72B/90B/91B/92B/93B/110B/111B/112B/130B/131B/132B/133B/158B/159B/160B/161B/162B/157B/187B/186B/185B/184B/206B/205B/204B/234B/233B/232B/230B/231
Plan piętra
Osiedle Międzyleska - zdjęcie nr 0
Osiedle Międzyleska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 71.6 m², B/72
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,60 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,32 m²)

Termin oddania:

bud. B - gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę