Logo

Nowe mieszkanie, 59,64 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/152

730 888 zł

12 255 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 420 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska 6b

3 pokoje, mieszkanie 59,64 m², piętro 3, oferta nr B/152, Osiedle Międzyleska, Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska 6b
SALON Z ANEKSEM22,92 m²SYPIALNIA12,07 m²SYPIALNIA10,50 m²ŁAZIENKA4,95 m²WC1,75 m²KORYTARZ7,50 m²BALKON3,32 m²
Wymiary mieszkania 59.64 m², B/152
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.64 m², B/152
B/109B/12B/13B/14B/15B/35B/36B/37B/38B/61B/62B/63B/64B/65B/66B/86B/87B/88B/89B/106B/107B/108B/126B/127B/128B/129B/152B/153B/154B/155B/156B/151B/183B/182B/181B/180B/203B/202B/201B/229B/228B/227B/225B/226
Plan piętra
Osiedle Międzyleska - zdjęcie nr 0
Osiedle Międzyleska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.64 m², B/152
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,64 m²

Piętro:

3 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,32 m²)

Termin oddania:

bud. B - gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę