Logo

Nowe mieszkanie, 69,45 m², 4 pokoje, parter, oferta nr B1/1

1 157 468 zł

16 666 zł /m²

Rata 5 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Onelife Powsin

Warszawa, Wilanów, Powsin, ul. Łukasza Drewny

4 pokoje, mieszkanie 69,45 m², parter, oferta nr B1/1, Onelife Powsin, Warszawa, Wilanów, Powsin, ul. Łukasza Drewny
SALON Z ANEKSEM21,89 m²SYPIALNIA13,80 m²SYPIALNIA10,95 m²SYPIALNIA10,01 m²ŁAZIENKA3,84 m²WC1,87 m²KORYTARZ7,09 m²TARAS3,11 m²OGRÓDEK58,93 m²
Wymiary mieszkania 69.45 m², B1/1
Onelife Powsin - zdjęcie nr 0
Onelife Powsin - zdjęcie nr 1
Onelife Powsin - zdjęcie nr 2
Onelife Powsin - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.45 m², B1/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,45 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,11 m²), ogródek (58,93 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę