Logo

Nowe mieszkanie, 80,34 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M5

1 679 106 zł

20 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 856 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Westo Wola

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72

4 pokoje, mieszkanie 80,34 m², piętro 1, oferta nr M5, Westo Wola, Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72
Westo Wola - zdjęcie nr 0
Westo Wola - zdjęcie nr 1
Westo Wola - zdjęcie nr 2
Westo Wola - zdjęcie nr 3
Westo Wola - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 80.34 m², M5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,34 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (73,17 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę