+3
Nowe mieszkanie, 72,95 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M72
1 517 360 zł
20 800 zł /m²
Rata 7 099 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Westo Wola
Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
72,95 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (20,79 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę