Logo

Nowe mieszkanie, 31,79 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr M15

680 306 zł

21 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 183 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Westo Wola

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72

1 pokój, mieszkanie 31,79 m², piętro 2, oferta nr M15, Westo Wola, Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72
Westo Wola - zdjęcie nr 0
Westo Wola - zdjęcie nr 1
Westo Wola - zdjęcie nr 2
Westo Wola - zdjęcie nr 3
Westo Wola - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 31.79 m², M15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,79 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę