Logo

Nowe mieszkanie, 54,60 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr M35

1 201 200 zł

22 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Westo Wola

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72

2 pokoje, mieszkanie 54,60 m², piętro 6, oferta nr M35, Westo Wola, Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72
Westo Wola - zdjęcie nr 0
Westo Wola - zdjęcie nr 1
Westo Wola - zdjęcie nr 2
Westo Wola - zdjęcie nr 3
Westo Wola - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.6 m², M35
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,60 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,83 m²), taras (9,93 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę