+5
Nowe mieszkanie, 51,84 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr M100
1 073 088 zł
20 700 zł /m²
Rata 5 021 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Westo Wola
Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
51,84 m²
Piętro:
7 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (10,61 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę