Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr TB#751249

1 500 000 zł

12 500 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty TopBrokers.pl

Warszawa

Lokal użytkowy 120,00 m², oferta nr , TB#751249, Warszawa
TB#751249 - zdjęcie nr 0
TB#751249 - zdjęcie nr 1
TB#751249 - zdjęcie nr 2
TB#751249 - zdjęcie nr 3
TB#751249 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 500 zł

Powierzchnia:

120,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą