Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 40,84 m², oferta nr 406804

771 876 zł

18 900 zł /m²

Rata 3 611 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Homest Polska

Warszawa, Jutrzenki

Lokal użytkowy 40,84 m², oferta nr , 406804, Warszawa, Jutrzenki
406804 - zdjęcie nr 0
406804 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 40.84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

18 900 zł

Powierzchnia:

40,84 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą