Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 96,20 m², oferta nr TB#369879350

948 000 zł

9 854 zł /m²

Rata 4 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty TopBrokers.pl

Warszawa

Lokal użytkowy 96,20 m², oferta nr , TB#369879350, Warszawa
TB#369879350 - zdjęcie nr 0
TB#369879350 - zdjęcie nr 1
TB#369879350 - zdjęcie nr 2
TB#369879350 - zdjęcie nr 3
TB#369879350 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 96.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 854 zł

Powierzchnia:

96,20 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą