Logo

Działka na sprzedaż, 1 386,00 m², oferta nr TB#269986

2 500 000 zł

1 804 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty TopBrokers.pl

Warszawa

Działka 1 386,00 m², oferta nr , TB#269986, Warszawa
TB#269986 - zdjęcie nr 0
TB#269986 - zdjęcie nr 1
TB#269986 - zdjęcie nr 2
TB#269986 - zdjęcie nr 3
TB#269986 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1386 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 804 zł

Powierzchnia:

1 386,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą