Logo

Dom na sprzedaż, 245,00 m², oferta nr TB#645040077

2 350 000 zł

9 592 zł /m²

Rata 10 995 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty TopBrokers.pl

Warszawa

Dom 245,00 m², oferta nr , TB#645040077, Warszawa
TB#645040077 - zdjęcie nr 0
TB#645040077 - zdjęcie nr 1
TB#645040077 - zdjęcie nr 2
TB#645040077 - zdjęcie nr 3
TB#645040077 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 245 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

245,00 m²

Powierzchnia działki:

520,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1995

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?