Logo

Dom na sprzedaż, 340,00 m², oferta nr TB#808521916

2 390 000 zł

7 029 zł /m²

Rata 11 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty TopBrokers.pl

Warszawa

Dom 340,00 m², oferta nr , TB#808521916, Warszawa
TB#808521916 - zdjęcie nr 0
TB#808521916 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja domu 340 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

340,00 m²

Powierzchnia działki:

950,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?