Logo

Dom na sprzedaż, 380,00 m², oferta nr WIL134965

2 359 000 zł

6 208 zł /m²

Rata 11 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa

Dom 380,00 m², oferta nr , WIL134965, Warszawa
WIL134965 - zdjęcie nr 0
WIL134965 - zdjęcie nr 1
WIL134965 - zdjęcie nr 2
WIL134965 - zdjęcie nr 3
WIL134965 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 380 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

380,00 m²

Powierzchnia działki:

1 421,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1995

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?