Logo

Dom na sprzedaż, 839,00 m², oferta nr T01367

3 500 000 zł

4 172 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Orange

Warszawa, ul. Sabały

Dom 839,00 m², oferta nr , T01367, Warszawa, ul. Sabały
T01367 - zdjęcie nr 0
T01367 - zdjęcie nr 1
T01367 - zdjęcie nr 2
T01367 - zdjęcie nr 3
T01367 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 839 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

839,00 m²

Powierzchnia działki:

2 083,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?