Logo

Dom na sprzedaż, 644,00 m², oferta nr 1/18854/ODS

4 700 000 zł

7 298 zł /m²

Rata 21 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Invest-Home.eu

Warszawa, Rumiana

Dom 644,00 m², oferta nr , 1/18854/ODS, Warszawa, Rumiana
1/18854/ODS - zdjęcie nr 0
1/18854/ODS - zdjęcie nr 1
1/18854/ODS - zdjęcie nr 2
1/18854/ODS - zdjęcie nr 3
1/18854/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 644 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

644,00 m²

Powierzchnia działki:

1 079,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?