Logo

Dom na sprzedaż, 147,33 m², oferta nr SDSIKY108

3 290 000 zł

22 331 zł /m²

Rata 15 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Warszawa, Cicha Dolina

Dom 147,33 m², oferta nr , SDSIKY108, Warszawa, Cicha Dolina
SDSIKY108 - zdjęcie nr 0
SDSIKY108 - zdjęcie nr 1
SDSIKY108 - zdjęcie nr 2
SDSIKY108 - zdjęcie nr 3
SDSIKY108 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 147.33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

147,33 m²

Powierzchnia działki:

350,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2022

Dom na sprzedaż, 147,33 m², Warszawa, Cicha Dolina, SDSIKY108 | Tabelaofert.pl