Logo

Dom na sprzedaż, 161,60 m², oferta nr 7010/2089/ODS

1 549 000 zł

9 585 zł /m²

Rata 7 247 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Kielce, Alabastrowa

Dom 161,60 m², oferta nr , 7010/2089/ODS, Kielce, Alabastrowa
7010/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7010/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7010/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7010/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7010/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 161.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

161,60 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?