Logo

Biuro do wynajęcia, 10,00 m², oferta nr 249/17808/OLW

820 zł

82 zł /m²

Rata 4 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Warszawa, Plac Konesera

Biuro 10,00 m², oferta nr , 249/17808/OLW, Warszawa, Plac Konesera
249/17808/OLW - zdjęcie nr 0
249/17808/OLW - zdjęcie nr 1
249/17808/OLW - zdjęcie nr 2
249/17808/OLW - zdjęcie nr 3
249/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 10 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

82 zł

Powierzchnia:

10,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą