Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 53,60 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B1.8

1 443 032 zł

26 922 zł /m²

Rata 6 752 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zakopane, ul. Chłabówka Górna

SALON Z ANEKSEM18,10 m²SYPIALNIA10,00 m²SYPIALNIA10,00 m²ŁAZIENKA5,40 m²KORYTARZ10,10 m²BALKON6,55 m²BALKON3,40 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 53.6 m², B1.8
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 0
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 1
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 2
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 53.6 m², B1.8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,60 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,55 m²), balkon (3,40 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę