Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 54,30 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B1.3

1 329 101 zł

24 477 zł /m²

Rata 6 219 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zakopane, ul. Chłabówka Górna

SALON Z ANEKSEM25,30 m²SYPIALNIA9,30 m²SYPIALNIA9,30 m²ŁAZIENKA6,40 m²KORYTARZ4,00 m²BALKON3,40 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 54.3 m², B1.3
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 0
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 1
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 2
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 54.3 m², B1.3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,30 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,40 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę