Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 36,10 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1.10

1 100 750 zł

30 492 zł /m²

Rata 5 150 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zakopane, ul. Chłabówka Górna

SALON Z ANEKSEM21,10 m²SYPIALNIA8,20 m²ŁAZIENKA4,00 m²KORYTARZ2,80 m²BALKON3,40 m²BALKON3,40 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 36.1 m², B1.10
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 0
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 1
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 2
Rezydencja Chłabówka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 36.1 m², B1.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,10 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,40 m²), balkon (3,40 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę