Logo

Nowy apartament, 87,97 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M.3.16

2 260 829,00 zł

25 700,00 zł /m²

Rata 10 578 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bielany, Marymont-Kaskada, ul. Marymoncka 4

4 pokoje, apartament 87,97 m², piętro 3, oferta nr M.3.16, Marimonte - Apartamenty Mieszkalne, Warszawa, Bielany, Marymont-Kaskada, ul. Marymoncka 4
SALON Z ANEKSEM26,50 m²SYPIALNIA14,09 m²SYPIALNIA13,49 m²SYPIALNIA10,53 m²ŁAZIENKA3,87 m²ŁAZIENKA3,64 m²KORYTARZ15,85 m²BALKON14,44 m²TARAS10,01 m²
Wymiary apartamentu 87.97 m², M.3.16
Marimonte - Apartamenty Mieszkalne - zdjęcie nr 0
Marimonte - Apartamenty Mieszkalne - zdjęcie nr 1
Marimonte - Apartamenty Mieszkalne - zdjęcie nr 2
Marimonte - Apartamenty Mieszkalne - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 87.97 m², M.3.16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,97 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,44 m²), taras (10,01 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę