Mieszkania do wynajęcia Pruszków

Znaleziono 4 oferty
FILTRUJ
Wyszukuję...
Mieszkanie trzypokojowe 53,00 m², Pruszków, Grafitowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 400 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania w Pruszkowie na wynajem

Pruszków jest miastem znajdującym się w województwie mazowieckim, w zachodnim paśmie aglomeracji warszawskiej. Zlokalizowane w odległości około 15 kilometrów od stolicy stało się atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla osób dojeżdżających do Warszawy w celach służbowych. To niewielkie miasto, którego populacja sięga około 60 tysięcy mieszkańców, lecz coraz bardziej popularne z uwagi na odległość od hałaśliwej stolicy.

Struktura urbanistyczna

Pruszków jako małe miasto posiada charakterystyczny kameralny klimat. Zabudowę miejską tworzą głównie kamienice i bloki mieszkalne, choć nie brakuje też osiedli domów jednorodzinnych i nowoczesnych inwestycji. Atrakcyjna lokalizacja i bliska odległość od stolicy sprawiają, że mieszkania do wynajęcia w Pruszkowie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jako siedziba powiatu miasto oferuje swoim mieszkańcom dostęp do służby zdrowia i opieki socjalnej, organów administracji publicznej, placówek oświatowych, kultury i sportu. Wśród zabudowy miejskiej znajdują się liczne parki, ogrody i skwery, a także dwa neogotyckie kościoły oraz ciekawe obiekty zabytkowe.

Komunikacja

Na terenie Pruszkowa krzyżują się drogi wojewódzkie nr 701, 718 i 719, jest także węzeł autostrady A2. Przez miasto przebiega również linia kolejowa, na której kursują pociągi Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie. Ponadto od 2013 roku funkcjonują autobusy miejskie obsługiwane przez PKS Grodzisk Mazowiecki. Niektóre z linii autobusowych przeznaczono do bezpłatnego korzystania przez osoby posiadające Pruszkowską Kartę Mieszkańca. W ramach projektu „Zielone Puca Mazowsza” zakupiono i oddano do użytku autobusy elektryczne, co ma promować ekomobilność miejską w kilku gminach województwa.

Pruszków atrakcyjny dla warszawiaków

Rynek nieruchomości w Pruszkowie ma wiele do zaoferowania przyjezdnym. Koszt mieszkania do wynajęcia w Pruszkowie jest znacznie niższy w porównaniu do cen w Warszawie. Tego typu ofert jest całkiem sporo, z czego chętnie korzystają rodziny z dziećmi oraz osoby studiujące w stolicy. Coraz liczniej są także realizowane nowe inwestycje deweloperskie, które po zakupie z dużym prawdopodobieństwem zostaną przeznaczone na mieszkania na wynajem. To doskonała forma lokaty kapitału, z której w miarę możliwości finansowych korzystają warszawiacy.

Koszty życia

Znaczące różnice w cenie życia między Warszawą a Pruszkowem sprawiły, że coraz więcej osób wybiera właśnie tę drugą opcję. Nie tylko ceny nieruchomości są niższe – za mieszkanie do wynajęcia Pruszków można zapłacić miesięcznie nawet 30% mniej niż w stolicy, a i koszty usług, składek ubezpieczeniowych czy opłaty za żłobki i przedszkola należą do bardzo korzystnych.

Czas przejazdu do Warszawy zajmuje mieszkańcom Pruszkowa kilkadziesiąt minut. Niemal tyle samo czasu zajmuje rozładowanie ruchu drogowego w stolicy w porannych i popołudniowych godzinach szczytu. Trudno się dziwić, że między spokojnym życiem w Pruszkowie a warszawskim gwarem, coraz więcej osób decyduje się na to pierwsze.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 312 osób
UP