Mieszkania na sprzedaż Pruszków

Znaleziono 33 oferty
FILTRUJ
Wyszukuję...
Mieszkanie czteropokojowe 96,26 m², Pruszków, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
990 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 44,00 m², Pruszków, ul. Tomcia Palucha, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
550 000 zł
Kawalerka 30,00 m², Pruszków, Mikołaja Kopernika, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
396 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 48,00 m², Pruszków, Dębowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
612 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 58,00 m², Pruszków, Lipowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
600 000 zł
Reklama
Mieszkanie dwupokojowe 38,00 m², Pruszków, Kopernika, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
445 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania w Pruszkowie na sprzedaż

Ostatnimi laty można zaobserwować napływ ludności do Pruszkowa. Są to głównie mieszkańcy stolicy oraz aglomeracji warszawskiej, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę z dala od miejskiego zgiełku. Pruszków oferuje nie tylko względny spokój i bezpieczeństwo, a także mieszkania na sprzedaż w rozsądnych cenach.

Czynnik ekonomiczny gra pierwsze skrzypce

Nie sposób przejść obojętnie wobec atrakcyjnych ofert nieruchomości na terenie Pruszkowa. W mieście wciąż powstają nowe inwestycje, których przedmiotem są mieszkania na sprzedaż w Pruszkowie, lecz oferta nie ustępuje ogłoszeniom z rynku wtórnego, których również nie brakuje. Lokale w nowym budownictwie sprzedają się błyskawicznie, a główni nabywcy pochodzą z Warszawy.

Czynnik ekonomiczny gra istotną rolę w procesie kupna nieruchomości. Pruszków to miejscowość, której populacja liczy około 60 tysięcy mieszkańców. Wspólnie tworzą oni kameralną i małomiasteczkową atmosferę. Do tej społeczności chętnie dołączają mieszkańcy stolicy, w której koszty zakupu nieruchomości są o wiele wyższe. Mieszkania na sprzedaż w Pruszkowie to niezwykle atrakcyjna alternatywa dla drogich lokali w Warszawie. Tu nabywcy mają do dyspozycji wnętrza o większym metrażu, które można zaaranżować według własnego pomysłu.

Dynamiczny rozwój infrastruktury

Pruszków to miejscowość sąsiadująca ze stolicą. Odległość dzieląca oba punkty wynosi około 15 kilometrów, co oznacza zaledwie kilkadziesiąt minut dojazdu do ścisłego centrum. Jako siedziba gminy Pruszków nieustannie się rozwija, stawiając w szczególności na komunikację z Warszawą. Przez miasto przechodzą 3 drogi wojewódzkie i węzeł autostrady A2, kursują autobusy miejskie oraz linia kolejowa. Mając na względzie ułatwiony transport i dobre połączenia ze stolicą, mieszkania na sprzedaż w Pruszkowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony nabywców.

Najważniejsze zabytki Pruszkowa

To niewielkie miasto skrywa kilka pereł, które warto promować wśród mieszkańców oraz przyjezdnych. Na uwagę zasługuje między innymi zespół dworski Potulickich, w którym obecnie mieści się Urząd Stanu Cywilnego oraz Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, a także Pałacyk „Sokoła”, otoczony przez park krajobrazowy. Na uwagę zasługuje również słynny szpital Tworki, którego najstarsza część powstała około 1890 roku. Na terenie szpitala wybudowano cerkiew w stylu ormiańskim, którą w roku 1930 przekształcono na kościół katolicki.

Inwestycja w nieruchomości w Pruszkowie

Zgodnie z trendami na rynku nieruchomości coraz więcej osób decyduje się opuścić zatłoczone metropolie na rzecz pobliskich miast o spokojniejszym charakterze. Pruszków stał się idealnym miejscem na inwestycje. Niewielka odległość od Warszawy wcale nie oznacza konieczności rezygnacji z pracy lub uczelni. To główny powód, dla którego mieszkania na sprzedaż w Pruszkowie wzbudzają tak ogromne zainteresowanie. Nowe inwestycje to nie tylko kameralne budynki o eleganckiej bryle, ale i nowoczesne wnętrza o podwyższonym standardzie.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 311 osób
UP