Mieszkania na sprzedaż Konin

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:

Pokazaliśmy lokalizację konin.
A może szukałeś:

  • Konin, Konin
  • Koninko, poznański
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz oferowane w okolicy
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
  • Wyszukiwania (0)

EKSPERCI W KONINIE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Małgorzata Kurkiewicz - freedom nieruchomości

Małgorzata Kurkiewicz

freedom nieruchomości
pokaż numer
Trębacz Katarzyna - Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.

Trębacz Katarzyna

Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
pokaż numer
Sławomir Chrobok - Poland Sotheby's International Realty

Sławomir Chrobok

Poland Sotheby's International Realty
pokaż numer

Mieszkania Konin Sprzedaż

Konin leży w województwie wielkopolskim nad rzeką Wartą. Jest miastem powiatowym i największym ośrodkiem przemysłowym Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Obecność tych złóż zadecydowała o powstaniu znaczącego dla regionu zespołu elektrowni, który umożliwia funkcjonowanie jedynej w Polsce huty aluminium. Lokalizacja miasta w niedalekiej odległości od autostrady A2 oraz znaczących dróg krajowych wpływa na rozwój przemysłu i handlu w tym regionie.

Konin jako miasto powiatowe pełni w regionie funkcję administracyjną, ekonomiczną oraz kulturalno-oświatową. Może poszczycić się wieloma zabytkami, wśród których wymienić można Słup Koniński – najstarszy w Europie Środkowo-Wschodniej znak drogowy, ratusz, synagogę, rynek wraz z zabytkowymi kościołami i kamienicami, zamek ze skansenem oraz Park Miejski im. Fryderyka Chopina. Turystów do Konina przyciągają również odbywające się w nim imprezy o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Do najbardziej znanych należą: Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, Międzynarodowy Festiwal Bluesonalia czy też Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny.

Konin podzielony jest na część lewobrzeżną – stary Konin i prawobrzeżną – nowy Konin. Mieszkania na sprzedaż można znaleźć na osiedlach domów wielorodzinnych położonych w większości na prawym brzegu Warty wzdłuż ulic Wyszyńskiego, Alei 1 Maja, Spółdzielców i Paderewskiego. Mieszkania z rynku pierwotnego dostępne są na południowych obrzeżach miasta, w części, która jest na etapie rozbudowy.
Reklama
Serwer: flip
Sesja: acepuuqdpqg1c89qnkr1e528s6
IP: 54.211.127.89
Czas: 0.38102412223816
x
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.