Mieszkania na sprzedaż Ełk

Znaleziono 80 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie czteropokojowe 79,10 m², Ełk, Wojska Polskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
459 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 90,20 m², Ełk, Wojska Polskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
495 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 51,79 m², Ełk, Por. Władysława Świackiego Oferta szczegóły link
nowość
258 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,30 m², Ełk, Jana Pawła II, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
290 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Ełk Sprzedaż

Ełk to miasto położone w północno-wschodniej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim. Zlokalizowane na pojezierzu ełckim największe miasto na Mazurach jest oazą spokoju. Funkcjonuje jako główny ośrodek przemysłowy i kulturowy, którego największą zaletą jest niemal dziewicza przyroda.

Kraina o słonecznych polanach

Ełk jest znakomitym miejscem do wypoczynku. Wokół miasta znajdują się krystalicznie czyste jeziora, wartkie rzeki czy morenowe pagórki. Większość terenów jest nieskażona cywilizacją i zachęca do wycieczek rowerowych oraz pieszych wędrówek wśród pięknych krajobrazów.

Popularne sporty, takie jak kajakarstwo czy jeździectwo zachęcają przyjezdnych do tego, by pozostać tu na dłużej. Wielu osiedliło się w mieście na stałe, szukając najpierw mieszkania na sprzedaż w Ełku, a następnie pracy, w której można rozwinąć skrzydła i wspiąć się po szczeblach kariery.

Niezliczone walory Ziemi Ełckiej

W tym mieście nie brakuje atrakcji. Jest tam plaża miejska, na której można nie tylko zażywać kąpieli słonecznych, ale i wypożyczyć sprzęt wodny, by oddać się podziwianiu najbliższych rejonów z tafli jeziora. Wzdłuż brzegu akwenu zbudowano promenadę, na której nie brakuje spacerowiczów. To wszystko zaledwie kilka minut od głównej ulicy miasta.

Miasto tętni życiem nie tylko w okresie letnim. Jest tu wiele atrakcji, które można odwiedzać każdą porą roku. Na uwagę zasługują Zamek Krzyżacki, wieża ciśnień czy kolej wąskotorowa. Wiele pamiątek z przeszłości znajduje się również na ełckich ulicach.

Rynek nieruchomości w Ełku

Mieszkania na sprzedaż w Ełku dostępne są zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Jednym z najbardziej zaskakujących aspektów jest cena nieruchomości. Ełk to ponad 60-tysięczne miasto, w którym kwitnie turystyka. Mieszkania można kupić w atrakcyjnych cenach. Wiele osób kupuje obiekty w celach zarobkowych – tutejsze nieruchomości mogą być wykorzystywane jako lokale na wynajem krótkoterminowy.

Ełk podlega nieustannym inwestycjom. Władze miasta dokładają wszelkich starań, by przyciągnąć uwagę turystów oraz samych mieszkańców. Przykładem jest termomodernizacja placówek edukacyjnych, rewitalizacja jezior czy nowe ścieżki rowerowe. Dzięki takim poczynaniom coraz więcej osób poszukuje mieszkania na sprzedaż w Ełku, byle tylko stać się częścią ełckiej społeczności.

Bogata historia Ełku

Historia miasta rozpoczyna się w latach 1398-1406, kiedy to Krzyżacy wybudowali niewielki zamek o dobrym położeniu strategicznym. Wokół budowli powstawały kolejne, tworząc wieś, która szybko otrzymała prawa miejskie. Kolejne stulecia obfitowały w klęski, takie jak pożary, zarazy czy najazdy nieprzyjaciela. Silny rozkwit gospodarki przypadł na okres międzywojenny. Dziś miasto nadal się rozwija – powstają nowe osiedla, przedsiębiorstwa i sklepy, tworząc ciekawą infrastrukturę, w której warto zamieszkać.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 466 osób
UP