zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe bielsko-biała ● tanie mieszkania na sprzedaz bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż z windą bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż z tarasem bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż do 200000 zł bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 300000 zł do 350000 zł bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 450000 zł do 500000 zł bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 600000 zł do 700000 zł bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 800000 zł bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 25 m² do 30 m² bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 55 m² do 60 m² bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 70 m² do 80 m² bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż od 80 m² do 100 m² bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż wapienicka bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż matusiaka bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż żywiecka bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż kustronia bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż armii krajowej bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż komorowicka bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż maja bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż staffa bielsko-biała ● mieszkania na sprzedaż sarni stok bielsko-biała
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W BIELSKU-BIAŁEJ

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!

Mieszkania Bielsko-Biała sprzedaż

Bielsko-Biała miasto w województwie śląskim, nad rzeką Białą. To ośrodek administracyjny, przemysłowy i handlowo-usługowy . Należy wspomnieć, że jest jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast w Polsce, o czym świadczy bardzo niska stopa bezrobocia. Bielsko-Biała podzielona jest administracyjnie na 30 osiedli między innymi: Górne Przedmieście, Dolne Przedmieście, Śródmieście, Kamienica, Wapienica, Złote Łany, Lipnik, Leszczyny, Aleksandrowice, Hałcanów. Dla wygody przemieszczania się mieszkańców funkcjonuje tam miejska komunikacja autobusowa. Mieszkania na sprzedaż w mieście Bielsko-Biała to oferty z rynku pierwotnego czyli nowe inwestycje oraz z rynku wtórnego. Przewagę liczbową stanowią mieszkania z „drugiej ręki”. Jednak wybór jest na tyle duży, że każdy powinien zleźć odpowiedni dla siebie stosunek ceny, metrażu i lokalizacji.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 23 377 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.