zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dream Houses Development sp. z o.o.

Dream Houses Development sp. z o.o. - deweloperska firma zajmującą się działalnością budowlaną w Warszawie. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją sukcesu w realizacji projektów w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Dream Houses Development

Dream Houses Development Spółka z o.o. (DHD Sp. z o.o.)
Spółka developerska specjalizująca się w budowie domów jednorodzinnych. DHD Sp. z o.o. działa na warszawskim Ursynowie – tworząc dla naszych Klientów niewielkie osiedla domów w optymalnych, dostępnych lokalizacjach.

Co nas wyróżnia:
  • Wysoka jakość – nasze domy mają nowoczesną architekturę i funkcjonalny układ pomieszczeń. Budynki są budowane wyłącznie z najwyższej jakości tradycyjnych materiałów, poprzez zastosowanie nowoczesnego pieca c.o. oraz odpowiednią izolację osiągają bardzo wysokie parametry energooszczędności. W naszych domach zapewniamy dużą ekspozycję naturalnego światła oraz możliwość instalacji kominka.
  • Solidność - budujemy przy pomocy doświadczonych pracowników, współpracowników i wyspecjalizowanych firm, dostarczających nam profesjonalnych materiałów i usług. Na każdym etapie budowy jest ona nadzorowana przez wysokiej klasy kierowników budowy i inspektorów nadzoru.
  • Kameralne, spokojne osiedla - nasze projekty mieszkaniowe to niewielkie osiedla, zwykle zamknięte z zewnątrz a otwarte wewnątrz (bez płotów wewnętrznych od frontu budynków), co gwarantuje bezpieczeństwo, a jednocześnie daje szanse na integrację mieszkańców naszych obiektów. Sądzimy, że na tego typu osiedlach nasi Klienci otrzymują od nas komfort i spokój właściwe dla zamieszkiwania w domu a jednocześnie niezależność, biorąc po uwagę charakter naszych osiedli.
  • Znakomite lokalizacje - budujemy wyłącznie na działkach bardzo dobrze położonych pod względem komunikacyjnym, nasze projekty mają zapewniony łatwy dostęp do infrastruktury społecznej typu szkoły, przedszkola, sklepy, które są położone w odległości do kilkuset metrów od osiedli.
  • Bezpieczeństwo współpracy – Spółka działa w oparciu o przepisy Ustawy z 16 września 2011 r. - O ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Grunty, na których budujemy są wyłączną własnością DHD Sp. z o.o., z zapewnionym bezpieczeństwem prawnym (wyodrębnioną księgą wieczystą i wpisem własności DHD Sp. z o.o.), z całkowicie uregulowanymi zobowiązaniami finansowymi w stosunku do poprzedniego właściciela ze środków własnych Spółki. Pieniądze wpłacane przez naszych Klientów trafiają do nas poprzez posiadany przez nas rachunek powierniczy, przy dodatkowej weryfikacji i kontroli procesu budowlanego przez inspektorów nadzoru banku finansującego budowę.
  • Indywidualne podejście – doświadczenia w budowie domów na zamówienie nauczyły nas rozpoznawania i wdrażania indywidualnych potrzeb Klientów. O ile jest to zbieżne z harmonogramem budowy i zakresem uzyskanych pozwoleń, jesteśmy otwarci na szeroki zakres indywidualnych zmian lokatorskich. Jednocześnie pamiętamy o tym, by troszczyć się o zachowanie spójnego wyglądu i jednolitej estetyki całego osiedla. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomagając w wyborze najbardziej funkcjonalnych rozwiązań.
  • Kompleksowa obsługa – zapewniamy pomoc w realizacji procesu wykończenia domów aż do wprowadzenia się do nich, pomagamy też naszym Klientom w pozyskaniu optymalnego finansowania inwestycji, współpracując z doświadczonymi doradcami finansowymi.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Obozowa / Św. Stanisława, Wola (Młynów), Warszawa
Wola Skwer
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
46,56-112,50
Wola Skwer - Mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Inwestycję buduje deweloper Budimex Nieruchomości sp. z o.o., termin realizacji planowany jest na II kwartał 2021. W pobliżu inwestycji Wola Skwer dostępne są przystanek tramwajowy, apteka, park, market. Na osiedlu powstaną 172 lokale. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Obozowa / Św. Stanisława. Aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań o powierzchniach 46,56 - 112,50 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Budynek będzie liczył 6 pięter. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje parking podziemny.
Aktualizacja: 2019-07-11
ul. Ostroroga 21, Wola (Młynów), Warszawa
wolaRE
od 307 000
1-3 pok.
26,04-63,00
wolaRE - Nowe mieszkania w Warszawie. W budynku powstanie 231 lokali. Budynek będzie sześciopiętrowy. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Ostroroga 21. Projekt buduje firma BPI Real Estate Poland Sp. z o.o., termin oddania planowany jest na IV kwartał 2020. W ofercie dostępnych jest 109 lokali o metrażach od 26,04 do 63,00 mkw.
Aktualizacja: 2019-09-13
ul. Sklepowa 22, Włochy (Stare Włochy), Warszawa
Sklepowa City
zapytaj o cenę ›
3 pok.
61,31-76,46
Sklepowa City - W sprzedaży mieszkania w Warszawie. Osiedle zlokalizowane jest pod adresem ul. Sklepowa 22. Budynek jest dwupiętrowy. W ofercie dostępnych jest 10 mieszkań o powierzchniach 61,31 - 76,46 mkw. Inwestycję wybudował deweloper Rem-Budex. Dostępne są mieszkania z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej od 5,67 do 132,30 mkw.
Aktualizacja: 2019-10-17
Deweloper Rem-Budex
ul. Posag 7 Panien 9, Ursus (Szamoty), Warszawa
Mój Ursus
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
40,74-64,89
Mój Ursus - W sprzedaży mieszkania w Ursusie w Warszawie. W ofercie dostępnych jest 196 lokali o powierzchniach 40,74 - 64,89 mkw. Dostępne są lokale z balkonami, loggiami o dodatkowych metrażach 3,28 - 14,33 m². Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Posag 7 Panien 9. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe, ochronę. W pobliżu inwestycji Mój Ursus dostępne są centrum handlowe, przystanek autobusowy, market, apteka. W budynku powstanie 487 mieszkań. Inwestycję sprzedaje firma ROBYG S.A., termin realizacji przewidziany jest na kwiecień 2021.
Aktualizacja: 2019-10-23
Deweloper ROBYG S.A.
ul. Kłobucka 6, Ursynów (Wyczółki), Warszawa
Lifetown
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
39,57-79,73
Lifetown - W sprzedaży mieszkania na Ursynowie w Warszawie. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Inwestycję realizuje deweloper Nexity Polska sp. z o.o., termin oddania planowany jest na IV kwartał 2019. Oferujemy mieszkania z balkonami, loggiami, ogródkami, tarasami o powierzchniach dodatkowych 3,34 - 60,84 m². Na osiedlu powstanie 391 mieszkań. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Kłobucka 6. Aktualnie dostępnych jest 131 lokali o powierzchniach od 39,57 do 79,73 m². Budynek będzie czteropiętrowy. W okolicy inwestycji Lifetown znajduje się kolej podmiejska, bankomat, żłobek, jezioro.
Aktualizacja: 2019-08-14
ul. Ostrobramska 73F, Praga Południe, Warszawa
Horyzont Praga
zapytaj o cenę ›
1-5 pok.
35,47-127,87
Horyzont Praga - W sprzedaży mieszkania. W okolicy inwestycji Horyzont Praga dostępne są bankomat, kino, market, przychodnia. Budynek będzie liczył 17 pięter. Na osiedlu powstaną 164 mieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Ostrobramska 73F. Osiedle buduje deweloper Cordia Polska, termin realizacji planowany jest na III kwartał 2021. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W ofercie dostępne są 144 lokale wielkości od 35,47 do 127,87 mkw.
Aktualizacja: 2019-10-11
Deweloper Cordia Polska
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 17 828 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.