Domy na sprzedaż Żory

Znaleziono 19 ofert
FILTRUJ
Wyszukuję...
Dom 175,46 m², Żory, Baranowice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
879 000 zł
Dom bliźniak 145,70 m², Żory, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
556 000 zł
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Domy Żory Sprzedaż

Żory to średniej wielkości miasto, leżące w województwie śląskim. Aktualnie na powierzchni ok. 65 km^2 mieszka nieco ponad 60 tys. mieszkańców. Miejscowość jest dosyć ważnym ośrodkiem handlowym i logistycznym. Jeszcze niedawno Żory prezentowały się jako stereotypowe śląskie miasto, przeżywające swój rozkwit w czasach rozwoju górnictwa węgla kamiennego, w latach 70. i 80. XX wieku. Górnicze osiedla z wielkiej płyty wciąż są obecne, jednak miasto w szybkim tempie zmienia oblicze. Powstaje coraz więcej nowych osiedli bloków, ale również bliźniaków, osiedli domów jednorodzinnych oraz domów wolnostojących.

Perspektywy po zakupie domu w Żorach

Niewątpliwie dzisiaj Żory stały się miastem, w którym warto zamieszkać. Na przełomie wieków przeprowadzono tutaj intensywne prace restrukturyzacyjne. Wszystko po to, aby uratować upadające miasto. Cel został osiągnięty, między innymi za sprawą stworzenia Żorskiego Parku Przemysłowego. Aktualnie znajdują w nim zatrudnienie liczni mieszkańcy miasta. Jednak dzisiaj Żory to nie tylko przemysł. Miasto odgrywa istotną rolę w obszarze handlu, usług, a nawet outsourcingu. Dążenie w stronę sukcesów w tym obszarze wsparło z pewnością utworzenie w mieście podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Warto również podkreślić fakt, że Żory to miasto dobrze skomunikowane z całą resztą Śląska. Dlatego też stanowią atrakcyjne miejsce zamieszkania dla osób pracujących na przykład w Rybniku czy Katowicach. Dogodny dojazd sprawia, że nawet codzienne podróże nie stanowią większego problemu. Jednocześnie domy w Żorach stanowią ciekawą alternatywę dla domów w Katowicach czy innych większych miastach. Mniejszy tłok i cisza, jakie panują w takich miejscowościach jak Żory, daje szansę, aby odetchnąć po całym, męczącym dniu pracy. Osoby, które cenią sobie relaks na świeżym powietrzu, powinny pomyśleć o kupnie domu z ogrodem lub obszernym tarasem, dającym wytchnienie popołudniami czy też w weekendy.

Domy na sprzedaż Żory - co znajduje się w ofercie?

Wybór domów na sprzedaż w Żorach jest dzisiaj bardzo duży. Wielu deweloperów decyduje się inwestować w tym regionie, widząc w nim ogromny potencjał. Nie brakuje również domów na rynku wtórnym. Nowe domy na sprzedaż Żory, które oferują deweloperzy, to zazwyczaj nieruchomości o przeciętnym metrażu rzędu 110 - 160 m^2. Niemniej zdarzają się również domy mniejsze i większe niż podany przedział. Większość z nich wykończona jest w średnim standardzie. Nieco mniej powstaje domów wykończonych w najwyższym standardzie, budowanych na przestronnych działkach, jednak również takie pojawiają się w ofertach.

Domy na sprzedaż w Żorach to również nieruchomości dostępne na rynku wtórnym. Wiele z tych budynków to domy wymagające remontu. Niektóre znajdują się w bardzo złym stanie, większość natomiast wymaga jedynie odświeżenia. Ze względu na fakt, że nieruchomości te nie znajdują się w najlepszym stanie technicznym, przeważnie można je nabyć w okazyjnych cenach. Jednak domy na sprzedaż na rynku wtórnym w Żorach to również nieruchomości zadbane i wykończone w wyższym standardzie.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 29 433 osoby
UP