zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cogik sp. z o.o.

Cogik sp. z o.o. - firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości w Warszawie. Doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje sukces realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Cogik

Przedsiębiorstwo Państwowe COGIK (Centralny Ośrodek Geodezji i Kartografii) powstało w 1988 roku. Początkowo świadczyło usługi geodezyjno-kartograficzne, zajmowało się gospodarką nieruchomościami oraz sprzedażą i serwisem instrumentów geodezyjnych japońskiej firmy SOKKIA. W roku 1991 Przedsiębiorstwo zostało sprywatyzowane, przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, w ramach której powołano w 1993 roku Zakład Budownictwa, zajmujący się budową i sprzedażą domów, segmentów mieszkalnych, oraz mieszkań.

Spółka COGIK zatrudnia inżynierów z branży budowlanej tworzących zespół kompetentnych, uczciwych,  odpowiedzialnie wykonujących swoje zadania ludzi, a inwestycje budowlane realizuje w oparciu o system generalnego wykonawstwa. Wysokokwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna pozwala również świadczyć  usługi polegające na zarządzaniu nieruchomościami przez siebie zrealizowanymi oraz dla zewnętrznych wspólnot, a także usługi w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych na zasadzie inwestora zastępczego.