zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cogik sp. z o.o.

Cogik sp. z o.o. mieszkaniowy deweloper działający na rynku nieruchomości w Warszawie. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Cogik

COGIK Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca z sukcesem w branży budowlanej i nieruchomości.

Zatrudniamy inżynierów z branży budowlanej, tworząc zespół kompetentnych, uczciwych i odpowiedzialnie wykonujących swoje zadania profesjonalistów. Inwestycje budowlane realizujemy w oparciu o system generalnego wykonawstwa.

Wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna pozwala nam również świadczyć usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami – zarówno zrealizowanymi przez nas, jak i dla zewnętrznych wspólnot. Świadczymy także usługi w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych na zasadzie inwestora zastępczego.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Kamienica Grochów, nowe mieszkania, Cogik sp. z o.o., ul. Jarocińska 32/34, Praga Południe (Grochów), Warszawa Oferta szczegóły link
od 1 049 104 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe