zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Yuniversal Podlaski sp. z o.o.

Firma Yuniversal Podlaski to białostocki deweloper realizujący swoje projekty w całej Polsce. Oferujący mieszkania i domy na sprzedaż. Zobacz naszą ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa, Białystok, Suwałki, Ełk

Opis firmy - Yuniversal Podlaski

Od ponad 20 lat Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. z powodzeniem realizuje obiekty mieszkalne w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach. W ofercie znajdują się luksusowe apartamenty, przestronne mieszkania, wyjątkowe domy wolnostojące, bliźniacze i szeregowe,  a także unikalne lokale usługowe. Spółka zapewnie również kompleksową obsługę w zakresie doradztwa kredytowego, możliwości negocjacji, a ponadto daje możliwość rozłożenia płatności na raty w celu dostosowania się do bieżących możliwości finansowych klienta.

Standard wykończenia lokali jest utrzymywany na wysokim poziomie, aby codzienne życie przyszłych lokatorów było wygodne i przyjemne. Do budowy zużywane są materiały wysokiej jakości, a stosowane rozwiązania są wynikiem nieustannego poszukiwania nowych i jeszcze bardziej korzystnych możliwości.  W ofercie znajdują się mieszkania deweloperskie oraz wykończone „pod klucz”.

Jakość wykonywanych usług jest odzwierciedleniem licznie przyznanych nagród i wyróżnień m. in.: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku 2010.

 

Yuniversal Podlaski - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11178 osób