Yuniversal Podlaski

Białystok, ul. Piękna 3
pokaż numer telefonu
Oferty:
9 inwestycji
113 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy, lokale użytkowe
  • Białystok, Nowodworce, Wasilków
Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. została powołana do życia przez Antoniego Piekut - dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski działającej na rynku od ponad 26 lat.

Grupa specjalistów tworząca Yuniversal Podlaski całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z budownictwem, a pasja i doświadczenie, z jaką tworzą nowe inwestycje jest zauważalna przy oglądaniu efektów ich pracy.

Szeroka oferta
Oferujemy naszym klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Naszym celem jest zapewnienie im możliwości dokonywania najlepszych wyborów tak, aby zaspokajały ich potrzeby i spełniały założone funkcje. Rozpoczynając nowe inwestycje kierujemy się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom.

Innowacyjne rozwiązania i najwyższa jakość
Dbając o jakość naszych budynków, dbamy także o osoby, które korzystają z nich na co dzień. To one są powodem, dla którego nieustannie poszukujemy optymalnych środków i rozwiązań. Nasze budynki powstają z materiałów wysokiej jakości, a lokale i domy wykończone „pod klucz” łączą w sobie precyzję i nowoczesność, by mogły sprostać oczekiwaniom przyszłych mieszkańców.

Profesjonalni Doradcy
Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, tak więc zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Wiemy, jak ważnym wyborem jest zakup nowego domu, mieszkania, czy lokalu, w którym mieścić się będzie ich firma, dlatego nasi profesjonalni doradcy dokładają wszelkich starań, by oferta była elastyczna i spełniała oczekiwania oraz potrzeby przyszłych mieszkańców.

Doceniany developer
Cieszymy się, kiedy nasi klienci doceniają nas jako developera, ponieważ ich opinia jest dla nas najważniejsza. A kiedy mamy okazję odbierać oficjalne nagrody, wiemy, że są one potwierdzeniem jakości, za którą cenią nas mieszkańcy i użytkownicy naszych budynków. To dzięki nim mieliśmy okazję zostać laureatami nagród takich jak: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku 2010.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 9 ofert

Miasta:
Wszystkie Białystok Nowodworce Wasilków
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
Białystok, ul. Piękna 3

pokaż numer

Dział sprzedaży Białystok
Białystok, ul. Piękna 3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę