Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Sarbinowo

Znaleziono 5 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 65,64 m², Sarbinowo, Nadmorska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 65,64 m² z balkonem, Nadmorska

    Wypoczynek nad morzem przez cały rok - Twój Apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie!Morze Bałtyckie na wyciągnięcie ręki - zaledwie 50 m od piaszczystej plaży.Frontowy apartament o pow. 65,64 m2 znajdujący się na 1 piętrze to coś więcej niż zwykłe mieszkanie nad morzem. Okna pokoju...

    więcej »

    BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

    999 000 zł

    Sarbinowo, Nadmorska

    2 pok.

    65,64 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 51,52 m², Sarbinowo, Nadmorska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 51,52 m² w bloku z windą, Nadmorska

    Apartament 50 m od morza 2 pokoje balkon z widokiem na Bałtyk SPA garaż Są miejsca, do których się przyjeżdża. I są takie, do których chce się wracać a z czasem zostać na dłużej. Ten apartament w Sarbinowie to właśnie taka przestrzeń. Zaledwie 50 metrów w linii prostej od plaży kilka kroków dzieli C...

    więcej »

    Metrohouse

    749 000 zł

    Sarbinowo, Nadmorska

    2 pok.

    51,52 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,86 m², Sarbinowo, Nadmorska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 47,86 m² z balkonem, Nadmorska

    ATRIUM SPA SARBINOWO | NAROŻNY SŁONECZNY APARTAMENT Wypoczynek nad morzem przez cały rok!Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od plaży.Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania lub natychmiastowego wynajmu - dokładnie tak, jak n...

    więcej »

    BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

    775 000 zł

    Sarbinowo, Nadmorska

    2 pok.

    47,86 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 33,06 m², Sarbinowo, Nadmorska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 33,06 m² z balkonem, Nadmorska

    ATRIUM SPA SARBINOWO | ZACHODNI APARTAMENT | WIDOK NA OGRÓD WEWNĘTRZNYWypoczynek nad morzem przez cały rok!Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od plaży.Gotowy do zamieszkania lub wynajmu zachodni lokal o pow. 33,06 m2, z klimatyzacją, pełnym umeblowaniem i...

    więcej »

    BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

    559 000 zł

    Sarbinowo, Nadmorska

    2 pok.

    33,06 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 33,86 m², Sarbinowo, Nadmorska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 33,86 m² z balkonem, Nadmorska

    ATRIUM SPA SARBINOWO | WSCHODNI APARTAMENT | WIDOK NA MORZE POŁĄCZONY Z KORONAMI DRZEWWypoczynek nad morzem przez cały rok!Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od plaży.Wschodni apartament o pow. 33,86 m² na 3 piętrze z widokiem na morze i korony drzew. Z ba...

    więcej »

    BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

    569 000 zł

    Sarbinowo, Nadmorska

    1 pok.

    33,86 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie koszalińskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    15 907 zł/m²

    4.86%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Sarbinowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 5 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Sarbinowie: 15 907 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 16 804 zł/m²
    • 2-pokojowe: 15 715 zł/m²
    • z balkonem: 15 933 zł/m²
    • z tarasem: 15 933 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 33 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 66 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Sarbinowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2,08%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Sarbinowie są o 61,88% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Sarbinowie wynosi 730 200 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 416 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Sarbinowie

W Sarbinowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 5 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Sarbinowie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 33 do 66 m² od 1 do 2 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (4 oferty)
  • mieszkania z tarasem (5 ofert)
  • mieszkania z balkonem (5 ofert)

Sarbinowo - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w Sarbinowie?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w Sarbinowie wynosi obecnie 770 500 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Sarbinowie?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Sarbinowie kosztuje obecnie 999 000 zł