Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,52 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMPEMU992

749 000 zł

14 538 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Sarbinowo, Nadmorska

2 pokoje, mieszkanie 51,52 m², piętro 1, oferta nr , SMPEMU992, Sarbinowo, Nadmorska
SMPEMU992 - zdjęcie nr 0
SMPEMU992 - zdjęcie nr 1
SMPEMU992 - zdjęcie nr 2
SMPEMU992 - zdjęcie nr 3
SMPEMU992 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,52 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę