Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat goleniowski

Znaleziono 5 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 77,00 m², Pucice, ul. Lipowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 77,00 m², ul. Lipowa

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie Norbert Korzeniewski zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu: 20 maja 2026 roku o godz. 14:30, sala 214 w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Goleniowi...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    147 334 zł

    Pucice, ul. Lipowa

    4 pok.

    77,00 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 88,62 m², Stepnica, os. Osiedle Akacjowe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 88,62 m² z ogródkiem, os. Osiedle Akacjowe

    Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie. Mieszkanie z obszernym balkonem i dużej piwnicy. Główna funkcja to dwa pokoje ( sypialnia i duży salon połącz...

    więcej »

    RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

    500 000 zł

    Stepnica, os. Osiedle Akacjowe

    4 pok.

    88,62 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 34,00 m², Maszewo, Wojska Polskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 34,00 m² z osobną kuchnią, Wojska Polskiego

    Do sprzedania mieszkanie (własność) położone w Maszewie - centrum miasta Mieszkanie o pow. 34 m. kw. składa się z : dużego salonu, kuchni, -toalety, przedpokój, Do mieszkania przynależy piwnica - 7m. kw. Wyposażenie mieszkania w cenie. Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją gorącego powietrza ( możliwoś...

    więcej »

    RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

    299 000 zł

    Maszewo, Wojska Polskiego

    1 pok.

    34,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 40,38 m², Nowogard, Warszawska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 40,38 m² z aneksem kuchennym, Warszawska

    https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone III piętrze w budynku wielorodzinnym (bloku) o powierzchni użytkowej: 40,38 m2 w centrum Nowogardu. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpok...

    więcej »

    KERNER NIERUCHOMOŚCI Dawid Kerner

    325 000 zł

    Nowogard, Warszawska

    2 pok.

    40,38 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,95 m², Goleniów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,95 m² w bloku z windą, Goleniów

    https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem, położone na II piętrze w nowszym budynku (z windą) o powierzchni użytkowej: 37,95 m2 w bardzo dobrej lokalizacji - w samym sercu Goleniowa -...

    więcej »

    KERNER NIERUCHOMOŚCI Dawid Kerner

    409 000 zł

    Goleniów

    2 pok.

    37,95 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie goleniowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 383 zł/m²

    5.71%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie goleniowskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 5 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie goleniowskim: 6 689 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 8 794 zł/m²
    • 2-pokojowe: 9 413 zł/m²
    • 4-pokojowe: 3 778 zł/m²
    • z ogródkiem: 5 642 zł/m²
    • z balkonem: 6 845 zł/m²
    • z tarasem: 6 845 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 34 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 89 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 40,0%, z tarasem - 20,0%, z ogródkiem - 20,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie goleniowskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 32,46%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie goleniowskim są o 82,46% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie goleniowskim wynosi 336 067 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 572 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie goleniowskim

W powiecie goleniowskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 5 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie goleniowskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 34 do 89 m² od 1 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (2 oferty)
  • mieszkania z balkonem (2 oferty)

Powiat goleniowski - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w powiecie goleniowskim?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w powiecie goleniowskim wynosi obecnie 367 000 zł.

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w powiecie goleniowskim?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego w powiecie goleniowskim wynosi obecnie 323 667 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie goleniowskim?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w powiecie goleniowskim kosztuje obecnie 500 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w powiecie goleniowskim kosztuje obecnie 147 334 zł