Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,19 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 124546/78/OMS

1 124 567 zł

16 492 zł /m²

Rata 5 262 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, Przestrzenna

3 pokoje, mieszkanie 68,19 m², piętro 2, oferta nr , 124546/78/OMS, Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, Przestrzenna
124546/78/OMS - zdjęcie nr 0
124546/78/OMS - zdjęcie nr 1
124546/78/OMS - zdjęcie nr 2
124546/78/OMS - zdjęcie nr 3
124546/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,19 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę