Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat chrzanowski

Znaleziono 18 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,50 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 52,50 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,50 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    367 500 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    52,50 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 34,60 m², Chrzanów, Ignacego Krasickiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 34,60 m² z aneksem kuchennym, Ignacego Krasickiego

    2 - pokojowe jasne mieszkanie PREMIUM w centrum miasta ≤b≥LOKALIZACJA≤/b≥ Mieszkanie znajduje się w centralnie położonej części miasta. W niedalekiej odległości znajduje się Rynek w Chrzanowie, co zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, restauracji oraz punktów usługowych.W pobliż...

    więcej »

    homfi

    449 000 zł

    Chrzanów, Ignacego Krasickiego

    2 pok.

    34,60 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 77,00 m², Chrzanów, Fabryczna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 77,00 m² z osobną kuchnią, Fabryczna

    Przestrzeń, której potrzebuje Twoja rodzina! Piękne, 4-pokojowe mieszkanie (77 m²) w zielonej części Chrzanowa Szukasz miejsca, w którym każde z dzieci będzie miało swój własny kąt, Wy zyskacie wymarzoną sypialnię z garderobą, a wspólne wieczory spędzicie w ogromnym, jasnym salonie? Jeśli tak, to w...

    więcej »

    homfi

    395 000 zł

    Chrzanów, Fabryczna

    4 pok.

    77,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 53,15 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 53,15 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską 30 minut od Krakowa Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3. piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z mieszkań prz...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    372 050 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    53,15 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 61,45 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 61,45 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z mieszkań przynależy zewnętrzne mi...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    411 715 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    61,45 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,92 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,92 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkaniew Chrzanowie zlokalizowane na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z mieszkań przynależy zewnętrzne mi...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    448 364 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    3 pok.

    66,92 m²

  • Reklama
    Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie dwupokojowe 64,12 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 64,12 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 64,12 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z m...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    432 192 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    64,12 m²

    info-icon
    info-icon

    CHRZANÓW, ul. KOLONIA STELLA, 2 POKOJE NA III PIĘTRZE, KAMERALNE OSIEDLE OTULONE LASEM MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ LOKALIZACJA: Stella to niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, otoczone bezpośrednio sąsiadującym lasem. Zlokalizowane w południowej cz...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    367 500 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    52,50 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 61,45 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,45 m² z aneksem kuchennym, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 3 pokojowe mieszkanie - 61,45 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każ...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    411 715 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    3 pok.

    61,45 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 64,12 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 64,12 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    CHRZANÓW, ul. KOLONIA STELLA, 3 POKOJE NA PARTERZE, KAMERALNE OSIEDLE OTULONE LASEM MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ LOKALIZACJA: Stella to niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, otoczone bezpośrednio sąsiadującym lasem. Zlokalizowane w południowej częśc...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    423 192 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    3 pok.

    64,12 m²

    info-icon
    info-icon

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 64,12 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    423 192 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    64,12 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 61,06 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 61,06 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 61,06 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Budynek usytuowany jest w otoczeniu dużej ilości zieleni , z licznymi terenami spacerowymi i rekreacyjnymi, w odległości 5 km znajduje się kąpielisko miejski...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    409 102 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    61,06 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 50,53 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,53 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,53 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z m...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    353 710 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    50,53 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,49 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 52,49 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,49 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    367 430 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    52,49 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 53,24 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 53,24 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    372 680 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    53,24 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 51,15 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 51,15 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 51,15 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każ...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    358 050 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    51,15 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 50,13 m², Chrzanów, Kolonia Stella, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,13 m² z osobną kuchnią, Kolonia Stella

    Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,13 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 mieszkania. Do każdego z m...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    350 910 zł

    Chrzanów, Kolonia Stella

    2 pok.

    50,13 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 30,00 m², Chrzanów, Aleja Henryka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 30,00 m², Aleja Henryka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejście.W razie pytań mozna sie kontaktować na num 6043...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    165 000 zł

    Chrzanów, Aleja Henryka

    1 pok.

    30,00 m²

  • Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie chrzanowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 510 zł/m²

    0.58%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w powiecie chrzanowskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 18 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w powiecie chrzanowskim: 6 689 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 5 500 zł/m²
    • 2-pokojowe: 7 363 zł/m²
    • 3-pokojowe: 6 667 zł/m²
    • 4-pokojowe: 5 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 30 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 77 m²

Wskaźniki rynku mieszkań w powiecie chrzanowskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 23,21%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w powiecie chrzanowskim są o 80,07% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w powiecie chrzanowskim wynosi 382 128 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 788 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w powiecie chrzanowskim

W powiecie chrzanowskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 18 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie chrzanowskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 30 do 77 m² od 1 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (13 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje (3 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)

Powiat chrzanowski - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w powiecie chrzanowskim?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w powiecie chrzanowskim wynosi obecnie 387 310 zł.

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w powiecie chrzanowskim?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w powiecie chrzanowskim wynosi obecnie 427 757 zł.