Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Tuszów Narodowy

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 2 025,00 m², Tuszów Narodowy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 2 025,00 m², Tuszów Narodowy

    Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w SSE EURO-PARK Mielec - Tuszów Narodowy English below Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny, położony w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec, w miejscowości Tuszów Narodowy. To idealna propozycja dla firm poszukujących obie...

    więcej »

    BESTATE Nieruchomości

    6 900 000 zł

    Tuszów Narodowy

    2 025,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż : 3 407 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 2025 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 2025 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1415,82%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni