Logo

Magazyn na sprzedaż, 2 190,00 m², oferta nr REXI370

6 500 000 zł

2 968 zł /m²

Rata 30 412 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Metrohouse

Rzeszów

Magazyn 2 190,00 m², oferta nr , REXI370, Rzeszów
REXI370 - zdjęcie nr 0
REXI370 - zdjęcie nr 1
REXI370 - zdjęcie nr 2
REXI370 - zdjęcie nr 3
REXI370 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 2190 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 968 zł

Powierzchnia:

2 190,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą