Logo

Magazyn na sprzedaż, 765,00 m², oferta nr KAXI250

4 400 000 zł

5 752 zł /m²

Rata 20 587 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Metrohouse

Rzeszów

Magazyn 765,00 m², oferta nr , KAXI250, Rzeszów
KAXI250 - zdjęcie nr 0
KAXI250 - zdjęcie nr 1
KAXI250 - zdjęcie nr 2
KAXI250 - zdjęcie nr 3
KAXI250 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 765 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 752 zł

Powierzchnia:

765,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą