Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Radom

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Magazyn 22 086,00 m², Radom, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 22 086,00 m², Radom

    Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,2 Ha , zlokalizowany w północnej części miasta Radom. Do nieruchomości przylega linia kolejowa oraz w niewielkiej odległości znajduje się lotnisko co bardzo zwiększa atrakcyjność i potencjalne możliw...

    więcej »

    Bracia Strzelczyk Nieruchomości

    17 000 000 zł

    Radom

    22 086,00 m²

  • Magazyn 810,00 m², Radom, Grzybowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 810,00 m², Grzybowska

    PRONAR Spółka z o.o. w Radomiu oferuje do sprzedaży za cenę 3 950 000 zł brutto dwie nieruchomości gruntowe z prawem użytkowania wieczystego o łącznej powierzchni 1 889 m² zabudowane budynkiem przemysłowo-biurowym stanowiącym odrębny od gruntu przedmiot własności o łącznej powierzchni użytkowej 810...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    3 950 000 zł

    Radom, Grzybowska

    810,00 m²

  • Magazyn 1 547,14 m², Radom, wielopolska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 1 547,14 m², wielopolska

    To gotowy produkt inwestycyjny o wyjątkowo korzystnym stosunku ceny do powierzchni. Kwota 1 390 000 PLN za obiekt o metrażu 1 547,14 m² oznacza stawkę zaledwie ok. 898 PLN/m². Jest to wartość zbliżona do kosztu zakupu samego uzbrojonego gruntu przemysłowego, co czyni tę ofertę bezpieczną przystanią...

    więcej »

    Kodus Edyta Maternowska

    1 390 000 zł

    Radom, wielopolska

    1 547,14 m²

  • Magazyn 6 641,00 m², Radom, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 6 641,00 m², Radom

    Oferuję Państwu obiekt produkcyjno - magazynowy znajdują się na terenie przemysłowym.Główne atuty nieruchomości: • biuro z magazynem• lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów• do indywidualnej aranżacji• ogólnodostępne miejsca parkingowe• z wejściem od ulicy• Budynek biurowy 1400 m.kw• technologia bud...

    więcej »

    Metrohouse

    6 999 999 zł

    Radom

    6 641,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Radomiu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Radomiu: 1 900 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 810 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 22086 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Radomiu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1309,42%