Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Zatory

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 930,00 m², Zatory, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 930,00 m², Zatory

    Zakład produkujący pasze, mieszalnia pasz i tłocznia oleju ze stałymi odbiorcami.• Budynek przemysłowy 930 m.kw• technologia budowy: Cegła• ilość pięter: 0• standard wykończenia: normalnyDziałka przemysłowo - usługowa. Typ własności: Odrębna własność. Opis działalności. Produkcja wszelkiego rodzaju...

    więcej »

    Metrohouse

    3 950 000 zł

    Zatory

    930,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Zatorach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Zatorach: 4 247 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 930 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 930 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Zatorach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 930,43%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Zatorach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni