Logo

Magazyn na sprzedaż, 6 641,00 m², oferta nr KEGY396

6 999 999 zł

1 054 zł /m²

Rata 32 751 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Metrohouse

Radom

Magazyn 6 641,00 m², oferta nr , KEGY396, Radom
KEGY396 - zdjęcie nr 0
KEGY396 - zdjęcie nr 1
KEGY396 - zdjęcie nr 2
KEGY396 - zdjęcie nr 3
KEGY396 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 6641 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 054 zł

Powierzchnia:

6 641,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą