Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Kamień, Szemud

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 1 350,79 m², Kamień, Jastrzębia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 1 350,79 m², Jastrzębia

    Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny , o powierzchni działek 9100 m.km. zabudowane zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w skład którego wchodzą:-budynek biurowy-dwie hale produkcyjne-budynki magazynowe-pomieszczenie techniczneStan techniczny obiek...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    4 495 000 zł

    Kamień, Jastrzębia

    1 350,79 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Kamieniu, Szemud - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Kamieniu, Szemud: 3 328 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 1351 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 1351 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Kamieniu, Szemud

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 787,33%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Kamieniu, Szemud

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni