Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Czosnów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 3 041,00 m², Czosnów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 3 041,00 m², Czosnów

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 1,4251 ha, na którym posadowiony jest dwukondygnacyjny budynek biurowo- magazynowy o łącznej powierzchni 3041 m2.Całość została zaprojektowana jako obiekt niepodpiwniczony, z halą w konstrukcji stalowej i częścią biurową. P...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    14 250 000 zł

    Czosnów

    3 041,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Czosnowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Czosnowie: 4 686 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 3041 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 3041 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Czosnowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1866,79%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Czosnowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni