Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Zdzieszowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Biuro 290,00 m², Zdzieszowice, ul. Fabryczna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Biuro 290,00 m², ul. Fabryczna

    Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość 400 m od dworca kolejowego: położona w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej, z dobrym dostępem do obiektów użyteczności publicznej, na terenie pod inwestycje mieszkalno-usługowe. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczytego działki o powierzchni 948 m²...

    więcej »

    Orange

    200 000 zł

    Zdzieszowice, ul. Fabryczna

    8 pok.

    290,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Zdzieszowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Zdzieszowicach: 690 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 290 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 290 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Zdzieszowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 57,60%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Zdzieszowicach są o 96,11% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Zdzieszowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni