Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Biskupice, Radłów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 200,00 m², Biskupice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 200,00 m², Biskupice

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród starodrzewia lipowego parku. Budynek murowany z cegły, otynkowany, dwu kondygnacyjny z poddaszem, częściowo podpiwniczony, w...

    więcej »

    A.Z. Gwarancja

    3 700 000 zł

    Biskupice

    1 200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Biskupicach, Radłów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Biskupicach, Radłów: 3 083 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1200 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1200 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Biskupicach, Radłów

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Biskupicach, Radłów są o 28,03% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Biskupicach, Radłów

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni