Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Turawa

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 506,00 m², Turawa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 506,00 m², Turawa

    Na sprzedaż Obiekt - Pensjonat, Hostel, Dom weselny, Ośrodek dla seniorów, zakład produkcyjny itp. w miejscowości Bierdzany, gmina Turawa, woj. opolskie, położony na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, na trasie Opole - Kluczbork, znajdujący się na działce o powierzchni 0,9633 ha. Obiekt dwu...

    więcej »

    A.Z. Gwarancja

    2 100 000 zł

    Turawa

    27 pok.

    1 506,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Turawie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Turawie: 1 394 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1506 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1506 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Turawie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 295,21%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Turawie są o 59,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Turawie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni